Kvalitné a šetrné predĺžovanie vlasov

Predĺženie vlasov od expertov

Krásne, husté a dlhé vlasy sú nenahraditeľnou okrasou ženy. My si myslíme, že žiadna žena by nemala byť o túto okrasu ukrátená. Ak vám príroda neuštedrila viac než zopár riedkych a lámavých nepodarkov, ktoré nechcú rásť, nezúfajte. Sme tu, aby sme vám pomohli získať novú sebadôveru spolu s novými vlasmi. Pomocou našej profesionálnej a bezpečnej technike predĺženia vlasov vám vytvoríme korunu krásy, akú ste si vždy priali.

Značka Seamless1 je uznávaná hlavne vďaka:
– svojej kvalite,
– prvotriednej starostlivosti o zákazníkov,
– šetrnému spôsobu predlžovania vlasov
– a inovatívnemu prístupu.

Poskytujeme viacero možností predĺženia a zahustenia vlasov. Základom procesu je, že používame ľudské vlasy špičkovej kvality. Naša široká paleta prirodzených i nezvyčajných odtieňov vyhovie aj tomu najnáročnejšiemu zákazníkovi.
Metódy ako Tape hair, I-tip a Nail tip odporúčame vyskúšať priamo v jednom z našich salónov, rozmiestnených po celom Slovensku aj Česku. Pozrite našu mapu salónov. Aplikáciou v salóne neriskujete žiadne nedokonalosti a zároveň, niet nad osobný kontakt. Naši profesionálne vyučení kaderníci vlasy aplikujú tak, aby vyzerali prirodzene a poradia vám aj zopár vychytávok k tomu, ako sa o vlasy starať. Celú ponuku si môžete pozrieť aj v e-shope.

• Zákazníkom najčastejšie odporúčame populárnu Tape hair metódu, čiže páskovú metódu. Aplikácia je pomerne jednoduchá a rýchla, no najväčšou výhodou páskovej metódy je, že vlasy nepoškodzuje a nezaťažuje. Spoje nie sú takmer vôbec viditeľné, a teda vhodné aj pri riedkych vlasoch. Bez obáv a sebavedomo tak môžete vytvárať rôzne účesy kedykoľvek.
• Pri I-tip metóde vaše nové vlasy upevníme malými krúžkami. Tento spôsob sa používa bežne, ale nie je až tak „neviditeľný“, preto sa odporúča skôr na hustejšie vlasy. Krúžky zároveň môžu spôsobiť mierne zaťaženie prirodzených vlasov.
Nail tip metóda, známa aj ako keratínová, je zrejme strednou cestou, pokiaľ sa neviete rozhodnúť. Keďže sa pri aplikácii môžete popáliť, odporúčame spoľahnúť sa radšej na odborníkov v našich salónoch. Oproti páskovej metóde je tu nevýhoda možného poškodenia vlasov pri vysokých teplotách a stále nie úplne „neviditeľný“ výsledok.

V prípade, že chcete rýchle a pohodlné predĺženie vlasov, ktoré zvládnete aj doma, ponúkame taktiež tieto varianty.
Clip-in predĺženie vlasov je veľmi rozšírené a obľúbené všetkými ženami, hlavne ak potrebujú len dočasné predĺženie. V našich salónoch, ale aj na e-shope, kúpite prirodzene vyzerajúce clip-in ľudské i umelé vlasy.
• Ďalšou jednoduchou alternatívou, ktorú ponúkame, je klasický cop. Pripevnením vrkoča k vašim vlasom získate želaný objem. Keďže cop sa upevňuje gumičkou spolu s vašimi vlasmi, pôsobí to veľmi prirodzene.

Nech už sa rozhodnete pre akúkoľvek metódu, dbajte hlavne na správne udržiavanie vlasov. Ideálnou kombináciou, ktorá zaručí dlhú trvácnosť aj kvalitu, je aplikácia vlasov našimi preškolenými kaderníkmi a používanie S1 produktov.
Všetko potrebné nájdete v tomto novom e-shope. Pohodlne z domova si môžete objednať:
– kozmetické prípravky vyvinuté presne pre Seamless1 vlasy (šampóny, masky aj kondicionéry),
– kvalitné žehličky aj kulmy,
– kefy / hrebene na perfektné a šetrné rozčesanie,