Couleur de Mounir

Couleur de Mounir

Inovatívny rad farieb, ktorý dáva kaderníkom slobodu výberu z krásnych prírodných blond, chladných popolavých tónov, šedých odtieňov a mnohých ďalších odtieňov, všetko v jednej kolekcii.

DOZVEDIEŤ SA VIAC
Rada BonBon

Rada BonBon

Mounirová rada BonBon je čerešničkou na torte celej palety. Bohatá ponuka nádherných farieb sa skladá z Purple Moon, Desert Rose či Milkyway, alebo tiež Rabbit Beige, Casper, Sand, Sand Rose, Naughty Grey a Russian Blue.

DOZVEDIEŤ SA VIAC
Rada BonBon
Arkitekt

Arkitekt

Arkitekt je prvým krokom k obnove a predĺženiu životnosti Vašich vlasov. Ponúka jednoduché riešenie, ktoré chráni, obnovuje a posilňuje väzby vo vlasovom vlákne. Arkitekt pôsobí nielen na povrchu, ale hlavne na bunkovej úrovni, kde aktivuje prirodzenú ochranu vlasov a dodá im bielkoviny. A to všetko v jedinom kroku! Získajte vlasy zdravšie ako kedykoľvek predtým a zároveň predchádzajte ich poškodeniu!

DOZVEDIEŤ SA VIAC
Peroxidy

Peroxidy

Peroxidová krémová emulzia. Posilňuje vlasy a zdokonaľuje farby. Mounir neúnavne pracoval s cieľom vytvoriť peroxidovú emulziu, skvelú pre použitie v kombinácií s permanentnou farbou alebo zosvetľujúcim púdrom, ktorá chráni vlasy pred poškodením, zvyšuje ich jas a zanecháva ich hydratované. Vďaka našej receptúre, okúzľujúce vlasy už nie sú otázkou peňazí. Dostupné vo formáte 10 Vol., 20 Vol., 30 Vol. alebo 40 Vol.

DOZVEDIEŤ SA VIAC
Peroxidy
MTB a MMS Šampóny

MTB a MMS Šampóny

Odstráňte z vlasov nechcené odtiene žltej a oranžovej pomocou našich MTB a MMS šampónov. Vyvinuté špeciálne pre blond, šedé alebo strieborné vlasy.

DOZVEDIEŤ SA VIAC
VIOLET BLEACH POWDER

VIOLET BLEACH POWDER

Tento zosvetľujúci púder je základom Mounirovej revolúcie. Predstavuje kľúč k odomknutiu Mounirových tajomstiev, pomocou ktorých dosiahnete vytúžené blond odtiene s minimálnym poškodením vlasov. Výhodou je štruktúra, ktorá je skvelá pri aplikácií rukami alebo s použitím fólie. Dokonalý produkt, vďaka ktorému sa stanete majstrom vo farbení vlasov a zároveň je to skvelý nástroj pre docielenie vytúženej premeny. Vytvorené tými najlepšími, pre dosiahnutie tých najlepších výsledkov.

DOZVEDIEŤ SA VIAC
VIOLET BLEACH POWDER